• Vážení rodičia,

v nadväznosti na ustanovenia školského zákona o povinnom predprimárnom vzdelávaní a blížiaceho sa termínu zápisu do základnej školy a následne i predkladania žiadostí o prijatie na predprimárne vzdelávanie do materskej školy si Vás dovoľujeme informovať o zrušení inštitútu:

• odklad začiatku plnenia povinnej školskej dochádzky.

Ak dieťa po dovŕšení šiesteho roku veku nedosiahne školskú spôsobilosť, riaditeľ materskej školy rozhodne o pokračovaní plnenia povinného predprimárneho vzdelávania v materskej škole na základe:

• písomného súhlasu príslušného zariadenia  poradenstva a prevencie,

• písomného súhlasu všeobecného lekára pre deti a dorast (TLAČIVÁ NA STIAHNUTIE)

• a s informovaným súhlasom zákonného zástupcu alebo zástupcu zariadenia, ktoré musí zákonný zástupca doložiť materskej škole. (TLAČIVÁ NA STIAHNUTIE)

Chceli by sme vás preto požiadať, aby ste nás v tejto veci kontaktovali prostredníctvom e-mailu: msmacharova@petrzalka.sk a dohodli si osobné stretnutie s riaditeľkou materskej školy.