• Občianske združenie Macharáčik

ISBN SK83 0900 0000 0051 7392 6517

Milí rodičia, starí rodičia, priatelia...

Vieme, že posledné roky boli náročné pre každého, ale možnosť venovať 2% z dane naďalej ostáva. 2% môžete darovať. Stačí vyplniť tlačivo a spolu s potvrdením o zaplatení dane ho priniesť do MŠ alebo osobne na daňový úrad.

Ďakujeme Vám veľmi pekne za rozhodnutie venovať 2% z dane našej materskej škole.

Z doteraz získaného podielu 2% z dane sme zakúpili šatníkové skrinky, nábytok do tried, stoly a stoličky do tried aj do jedálne, hrové prvky na školský dvor, zmodernizovali detskú literatúru v triedach.

Financie použijeme na ďalšie zveľadenie interiéru a exteriéru, na edukačné pomôcky, na skvalitnenie výchovno - vzdelávacieho procesu.

ĎAKUJEME