• ŠKOLNÉ

Na čiastočnú úhradu výdavkov za pobyt dieťaťa v materskej škole od 1. apríla 2023 prispieva zákonný zástupca dieťaťa mesačne na jedno dieťa sumou vo výške 75 eur.

Za druhé a každé ďalšie dieťa, ktoré navštevuje materskú školu v zriaďovateľskej pôsobnosti mestskej časti, zákonný zástupca uhrádza mesačný príspevok sumou 37,50 eur. Do tohto počtu sa nezapočítava dieťa plniace povinné predprimárne vzdelávanie v materskej škole, za ktoré sa príspevok neuhrádza.

Deti rok pred plnením povinnej školskej dochádzky- predškoláci, príspevok neuhrádzajú.

Príspevok na čiastočnú úhradu poplatkov za pobyt dieťaťa v materskej škole zákonný zástupca dieťaťa uhrádza do 10. dňa príslušného mesiaca bezhotovostnou platbou na účet MČ Bratislava Petržalka

Číslo účtu: SK32 0900 0000 0051 1752 2323

Variabilný symbol dieťaťa (VS): pridelený na začiatku školského roka

Poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko dieťaťa